Klarika Puu

Maakler
Kliendilemmik 2018
Mobiil | +372 5199 9646 |
Telefon | +372 435 9969 |
Keeled | ![]() ![]() |
klarika.puu@arcovara.ee | |
Vaata maakleri objekte (17) |
Olen majandusalase kõrgharidusega elupõline viljandlane. Kinnisvaraäris olen tegev alates 2017. aastast: alguses Viljandi maaklerina ning nüüd juba ka kutselise hindajana. Tegelen nii korterite, majade ja maade ostu-müügiga kui ka elukondliku kinnisvara hindamisega peamiselt Viljandi- ja Valgamaal. Kinnisvaravaldkond on tõeliselt huvitav – siin juba igav ei hakka. Mulle meeldib, et iga päev ja olukord on kõigist eelnevaist millegi poolest erinev.
Oma suurimateks tugevusteks pean täpsust, korrektsust, kohusetundlikkust, lubadustest kinnipidamist ja ausust. Lähtun põhimõttest – paku teenust nii, nagu tahad, et sulle seda pakutaks. Klientide rahulolu teeb nii minu kui ka nende päeva oluliselt paremaks.
Minu hinge kosutavad muusika ja raamatud ning minu kireks on sport – olen lõpetanud muusikakooli ja harrastan nii rannatennist kui ka sulgpalli.
Tagasiside klientidelt:
- Mul oli hea koostöö, soovitan ka oma sõpradele.
- Olen väga rahul Klarika Puu tööga. Kiire, täpne, sõbralik.
-
Kogu suhtlus oli asjalik, täpne ja meeldiv.
-
Olen väga rahul!
-
Konkreetne, kiire, sõbralik, paindlik.
-
Kõik on hetkel hästi, loodame, et koostöö jätkub.
-
Kõik oli ideaalne! ;)
-
Ettepanekuid ega soovitusi ei oska lisada, sest mina olen väga rahul oma maakleri tööga. Klarika Puu aitas mind väga ja leidis alati aega mind ära kuulata. Ma tänan väga ja soovin jõudu edaspidiseks. Lugupidamisega Tiiu Särg.
-
Jäime koostööga väga rahule. Maakler Klarika tegi oma tööd väga professionaalselt.
-
Klarika Puu on suurepärane maakler ja suurepärane inimene! Oleme väga tänulikud tema tehtud töö eest ning oleme väga õnnelikud, et just temaga kohtusime ja saime koostööd teha!
-
Arco Vara-le otseselt ei ole mul midagi soovitada või öelda... Teete oma tööd väga hästi ja nii lihtsalt ongi! :) Küll aga teeks suure pai meie kallile maaklerile Klarikale. Kogu see korteri ostu protsess esimesest kohtumisest kuni võtmete üleandmiseni sujus nii hästi ja kiirelt. Võiks isegi öelda, et väga ootamatult kiirelt olime järksu uue ja ülitoreda kodu omanikud. Suur-suur tänu ja kummardus Klarikale! :) Küta aga samas vaimus edasi!
Tagasiside klientidelt
"Klarika oli väga kiire ja asjalik. Info ja teenus ning suhtlemine toimus nagu kokkulepitud. Aitäh meeldiva koostöö eest!"
"Tere. Asjakohasus ja kiirus. Vastutulelikkus. Sõbralikkus ja täiesti ametialane, samas väga inimlik suhtlus."
"Väga tore, sõbralik, abivalmis suhtlus. Hea ja mugav oli suhelda. Siiani parim kogemus maakleriga üldse! Soovitan soojalt ja soovin ,et ta saaks oma töö eest ka kindlasti preemiat! Sõnadest jääb puudu, kui hea Klarikaga suhelda oli ! Suur suur aitäh ! Super maakler! "
"Maakleri kannatlikkus ja heatahtlik suhtumine. "
"Ei jõua tuttavatele ära kiita Maakler Klarika Puu professionaalsust, abivalmidust, meeldivat suhtlust, kontakti kättesaadavust!!! TEN POINS Rumal ise müüa, tehingusse minna kui sellised Maaklerid võtta on!"
Klarika Puu: Uudised
Viimati lisatud objektid
-
MajaRohkem infotErinevate võimalustega kinnist...Järvekalda tee, Valma küla, Viljandi vald, Viljand...
- 227.00 m²
- ID271002
Teeääre, Jakobimõisa küla, Tarvastu vald, Viljandi...
- 28 000.00 m²
Mõisavahe tee, Koigi küla, Koigi vald, Järva maako...
- 451.10 m²