https://arcovara.ee/346823
Продаётся часть дома Kõrkja 4, Harkujärve küla, Harku vald, Harju maakond
Подробности
| ID: | 346823 | www.arcovara.ee/346823 |
| Адрес: | Kõrkja 4, Harkujärve küla, Harku vald, Harju maakond |
| Количество комнат: | 4 |
| Размер: | 117.90 m² |
| Класс энергетической эффективности: | A |
| Тип сделки: | Продается |
| Тип объекта: | Часть дома |
| Прочее: | Лес поблизости, Центральная вода, Огороженная территория, Открытая кухня, Кухонная мебель, Сауна, Ванна, Кондиционер, Возможность замены мебели, Душ, Гардероб, Принудительная вентиляция |
| Количество этажей: | 2 |
| Год постройки: | 2024 |
| Состояние объекта: | Новое здание |
| Тип недвижимости: | Квартирная собственность |
| Кадастровый номер: | 19814:001:0429 |
| Тип парковки: | Во дворе (бесплатно) |
| Тип структуры здания: | Блочный |
| Канализация: | Центральная |
| Отопление: | Земляное отопление |
Цена
| цена | 485 000 € |
| Цена за м² | 4113.7 € |
Описание
Tegemist on Iseära arenduse ühe kõige parema boksiga. Seda nii olemasolevate kui ka tulevikus valmivate kodude seas. Nurgapealne asukoht annab rohkem privaatsust, valgust ja avarust ning vaade järvele loob rahu tunde, et oled täpselt õiges kohas, kui koju jõuad.
Siin on seadustatud integreeritud konditsioneer, suur terrass koos sauna, väliduši ja kümblustünniga. Saunast avaneb vaade järvele. Sama vaade ootab ka teise korruse magamistubades.
Planeering on loodud päriselt pereelu silmas pidades. Laste toad asuvad kõrvuti ning nende vahel on salauks, et kõik mängud saaksid mugavalt peetud. Vanemate jaoks on kodu teises tiivas eraldi primaarne magamistuba koos en suit garderoobi ja vannitoaga.
Kogu kodu mõjub puhta ja modernsena. Selles kodus puuduvad põrandaliistud, mis tähendab lisaks minimalistlikule välimusele ka üht kohta vähem, kust tolmu võtta.
Majaosa juurde kuulub kõik see, mida ühelt korralikult läbimõeldud kodult oodata võiks. Eraldi majapidamisruum, kontor, sahver, kvaliteetne eritellimusmööbel, pimendavad kardinad ning kalasaba parkett. Kõik moodustab ühtse terviku.
Köök on selle kodu üks keskseid kohti. Kvaliteetne eritellimusköök integreeritud tehnikaga, suur kivitasapinnaga saar ning piisavalt ruumi nii igapäevaeluks kui külaliste võõrustamiseks.
Fotodel nähtav sinine helisalvestusboks müügihinna sisse ei kuulu ning see eemaldatakse enne üleandmist.
Mõned detailid jäävad veel uue omaniku otsustada. Milline tuleb trepihalli valgusti, milline esimese korruse WC valamukapp ja peegel ning kõige olulisem küsimus üldse: kas minna esmalt kümblustünni või sauna.