https://arcovara.ee/326209
See objekt ei ole enam aktiivne!
Müüa korter Sügise 2, Aruküla alevik, Raasiku vald, Harju maakond
Detailid
ID: | 326209 | www.arcovara.ee/326209 |
Aadress: | Sügise 2, Aruküla alevik, Raasiku vald, Harju maakond |
Tubade arv: | 3 |
Üldpind: | 67.70 m² |
Tehingu liik: | Müüa |
Objekti tüüp: | Korter |
Korruste arv: | 3 |
Korrus: | 1 |
Ehitusaasta: | 1979 |
Objekti staatus: | Valmis |
Objekti tüüp: | Korteriomand |
Katastri number: | 65101:001:2660 |
Valgusküllane kodu rohelisuses!Olemas kehtiv eksperthinnang!
KorterKirjeldus
Maja on värskelt saanud kinnituse Kredexi 50%-lisele toetusele, mille abil maja täielikult renoveeritakse ning mille abil ka korteri väärtus sellele järgnevalt tõuseb.
TULE MINUGA VIDEOTUURILE! - https://youtu.be/-ljNeSGnGEk
Olemas kehtiv eksperthinnang summale 119 000€!
KORTER
Korterisse sisenedes leiame end avarast esikust. Vasakus kätt jääb eraldiseisev köök ning rõdu, mis avanevad vaatega maja ette. Köögis on integreeritud külmkapp, ahi, pliit, mikrolaineahi ning nõudepesumasin. Kõik tehnika jääb uuele omanikule, v. a. nõudepesumasin. Esikust paremale liikudes jääb elutuba, mahukas garderoobi ala, vannituba, WC ning koridori lõpus kaks magamistuba. Parempoolsest magamistoast pääseb ka teisele maja taha avanevale rõdule.
Kööki ja väiksemasse magamistuppa paistab hommikupäike ning elutuppa ja suuremasse magamistuppa õhtupäike.
Korteri siseselt on vahetatud kõik veetorud.
MAJA JA PARKIMINE
Majas on aktiivne korteriühistu. Käimas on põhjalikud tegevused laenu saamiseks maja täielikuks renoveerimiseks. Plaan on maja soojustada, uuendada fassaad, katus, kütte-, vee-, kanalisatsioonitorud, korterite välisuksed, aknad, radiaatorid ning lisaks soe vesi hakkab tulema boileri asemel keskkütte süsteemist. Eeldatavasti alustatakse töödega sel suvel. Hetkel kehtivad laenud puuduvad.
Parkida on võimalik ühel kindlal kohal välisukse vahetus läheduses ning maja küljel on ruumi veel teisele autole ning ka külalistele. Korteril on 0 korrusel mahukas, ca 16 m² suurune keldriboks.
KOMMUNAALKULUD
Korteris on kaugküttebaasil radiaatorid. Vee teeb soojaks boiler. Nii radiaatorid ning boiler on aasta tagasi vahetatud.
Kommunaalkulud suvekuudel on ligikaudu 100 eurot ning talvekuudel 220 eurot, millele lisandub elektrikulu.
ASUKOHT JA ÜMBRUS
Aruküla on vaikne ja loodusrikas piirkond, mis on ideaalne koht lastega peredele - kõik vajalik on ümbruses olemas. Lisaks, on Arukülas mitmeid sportimise ja vabaaja veetmise võimalusi. 300 m kaugusel on olemas lasteaed, kool, staadion ja spordihoone. 400 m kaugusel kultuurimaja ja 1 km kaugusel toidupood. Aruküla ümbritsevasse männimetsa on rajatud terviserajad ning lauluväljak.
ÜHISTRANSPORT
Ühistranspordiühendus Tallinnaga on väga hea. Rongipeatus on 15 minutilise jalutuskäigu kaugusel kust rong sõidab Tallinna kesklinna vaid 24 minutit. Rongijaama on võimalus turvaliselt jätta ka jalgratas. Teine võimalus on linna liikuda bussiga, mille peatus asub vaid 300 m kaugusel.
Viimati muudetud: 2023-11-20 22:13:45
Sarnased objektid
-
KorterRohkem infotEsimesele 10 broneerijale köög...Soodi 6/1-8, Haabersti linnaosa, Tallinn, Harju m...
- 4 Tuba
- 109.20 m²
- 3.Korrus
- ID336492
Kalasadama 4a, Kesklinn (Tallinn), Tallinn, Harju...
- 4 Tuba
- 91.50 m²
- 2.Korrus
Juhan Sütiste tee 26, Mustamäe linnaosa, Tallinn, ...
- 3 Tuba
- 46.80 m²
- 1.Korrus
Allika tee 5, Alliku küla, Saue vald, Harju maakon...
- 2 Tuba
- 38.90 m²
- 1.Korrus