https://arcovara.ee/321359
Müüa korter Viljandi maantee 77, Rapla linn, Rapla vald, Rapla maakond
Detailid
ID: | 321359 | www.arcovara.ee/321359 |
Aadress: | Viljandi maantee 77, Rapla linn, Rapla vald, Rapla maakond |
Tubade arv: | 4 |
Üldpind: | 93.00 m² |
Energiaklass: | E |
Tehingu liik: | Müüa |
Objekti tüüp: | Korter |
Muu: | Pakettaknad, Tsentraalne vesi, Boiler, Kamin, Trepikoda lukus, Eraldi köök, Kelder |
Korruste arv: | 4 |
Korrus: | 3 |
Ehitusaasta: | 1979 |
Objekti staatus: | Heas korras |
Objekti tüüp: | Korteriomand |
Katastri number: | 67001:002:1300 |
Parkimine: | Hoovis (tasuta) |
Hoone struktuuri tüüp: | Kiviblokk |
Kanalisatsioon: | Tsentraalne |
Küte: | Tsentraalne kaugküte |
Valge ja avar kodu Rapla parimas majas
Korter Vaata ka videot Lisa lemmikutesseHind
Hind | 139 000 € |
m² hind | 1494.6 € |
Kirjeldus
Rapla linnas, suurepärases privaatses asukohas suur ja valge neljatoaline korter, avarust on 93 ruutmeetrit + rõdu.
Ootame tutvuma, anna kohe julgelt märku, kui tahaksid tulla ja omapoolse pakkumise teha!
Läbi maja planeeringuga korter asub maja kolmandal korrusel, selles on kolm eraldi magamistuba ja 1 kaminaga elutuba. Suur 6 m2 rõdu jääb pärastlõunasse ja teeb suure elutoa ägedaks vahemerelaadseks äraolemise kohaks, kus kasvavad hästi nii lilled kui tomatid.
Vannituba on ruumikas, köök on eraldi, põhjapoolne ja pere mahub sinna ilusasti söögilaua äärde. Elutoas rõdu ja kamin.
Seinad värvitud ja osaliselt tapeediga.
Põrandal laminaatparkett.
Vannituba plaaditud.
Esikus ruum lükandustega riidekapile.
Korteri juurde kuulub ruumikas keldriboks ja samas on jalgrataste jms jaoks piisavalt ruumi. Parkimine on maja ees tasuta ja vaba. Kenad ja vaiksed naabrid. Maja juures on suur ja hubane õueala, võimalik on rajada ka oma aiamaa köögivilja kasvatamiseks. Majas on väga hästi toimiv korteriühistu.
Lähedal on kauplused, postkontor, lasteed ja kool ja haigla. Palju töökohti ja vaba aja veetmise võimalusi. Terviserajad asuvad väga lähedal ja metsa pole kauge maa.
Raplal on hea ühistranspordiühendus nii Tallinna, Viljandi kui Pärnuga, siit käiakse kaugemale töölegi. Samal ajal on Rapla ka täiuslik kodulinn, kust tööd saab teha kõikjale.
Terve korter on põhjalikult renoveeritud 10 a tagasi, siseviimistlus tubades 2 a tagasi samuti uuendatud - laed, põrandad jm. ja saavutatud helge skandinaaviastiilis õhustik. Ka elektrijuhtmestik, vee- ja kanalisatsioonitorud on uuendatud. Küttesüsteem, aknad ja uksed vahetatakse välja maja tervikremondi käigus, mis peatselt pihta hakkab. Kredexi abiga remondi alustamiseks vajalikku omaosalust juba kogutakse.
Rapla hinnatuim maja on algusest peale heas korras, tugeva konstruktsiooniga kivimaja ja 2023. aastal saab Kredexi renoveerimismeetme abil veel paremaks, sest alustatakse põhjalikumat tööd kõrgeima võimaliku klassi energiamärgise saamiseks: katus, välispiirete soojustamine ja soojustagastusega sundventilatsioon, kõikide korterite akende vahetamine kolmekordsete pakettide vastu, rõdude klaasimine, vee- ja kanalisatsiooni püstakud jne. Trepikojad remonditakse, elektrisüsteem uuendatakse, katusele paigaldatakse päikesepatareid ja küttesüsteemi muutmisega planeeritakse küttekulu vähendamist kuni 3 korda. Samuti väheneb oluliselt igakuine isiklik elektrikulu, sest korterisisese boileri kasutamise vajadus kaob koos küttesüsteemi uuendamisega. Praegu on korteriomanikul veel võimalus oma sõna sekks öelda.
Huviline võib teha kindlasti ka omapoolse hinnapakkumise, vaatame kõik üle ja vastame kõigile.
JAGA MINU KONTAKTI JULGELT KÕIGILE, KES VAJAVAD ASJATUNDLIKKU KINNISVARANÕU!
Kõik teenused telli ühest kohast, Arco Vara Kinnisvarabüroost!
Maakleri teenus (turundusplaanist notarini)
Konsultatsioon ja hinnastamine (TASUTA)
Hindaja teenus
Seadustamine (kasutusload, kaasomand jpm)
Soodsamad pankade laenutingimused
BOONUS! Pakume võimalust liituda igakuise kinnisvaraturu analüüsi saajate listiga:
https://arcovara.ee/et/uudised/liitu-uudiskirjaga
Viimati muudetud: 2023-05-30 13:43:12
Küsi maaklerilt

Terje Võrk
Kutseline maakler
Kutsetunnistuse nr. | 172274 |
Mobiil | +372 529 6137 |
Telefon | +372 447 1430 |
Keeled | ![]() ![]() ![]() |
terje.vork@arcovara.ee | |
Vaata maakleri objekte (10) |
Sarnased objektid
-
KorterRohkem infotKaks korterit ühe hinnaga!Rahu 11, Järvakandi, Kehtna vald, Rapla maakond
- 1 Tuba
- 39.00 m²
- 1.Korrus
- ID325006