https://arcovara.ee/346822
Продаётся дом Oja 2, Räpina linn, Räpina vald, Põlva maakond
Подробности
| ID: | 346822 | www.arcovara.ee/346822 |
| Адрес: | Oja 2, Räpina linn, Räpina vald, Põlva maakond |
| Количество комнат: | 3 |
| Размер: | 87.00 m² |
| Размер участка: | 1 913.00 m² |
| Класс энергетической эффективности: | Energiamärgis puudub |
| Тип сделки: | Продается |
| Тип объекта: | Дом |
| Прочее: | Локальная вода, Глубокая скважина, Соседский дозор, Бойлер, Вспомогательное здание, Сауна, ТВ, Мебель, Домашние животные разрешены, Естественная вентиляция, Отдельная кухня |
| Количество этажей: | 2 |
| Год постройки: | 1968 |
| Состояние объекта: | Требует ремонта |
| Тип недвижимости: | Immovable |
| Кадастровый номер: | 70501:001:0101, 70501:001:0031 |
| Тип парковки: | Во дворе (бесплатно) |
| Канализация: | Центральная |
| Отопление: | Электрическое, Печь |
Цена
| цена | 65 000 € |
| Цена за м² | 747.1 € |
Описание
Planeering.
Eeskoda, panipaik/sahver, WC.
Köök, elutuba, magamistuba.
Tuba , mille kaudu on võimalik minna 2 korrusele (välja ehitamise võimalus) ja keldrisse.
Viimistlus.
Elamine vajab renoveerimist. Kohe sisse kolimine on ka võimalik kui oled hakkaja.
Lisaväärtused.
Turvaline ja vaikne tupiktänav, võõrad siia ei satu, samas toimib naabrivalve.
Piisavalt suur krunt kus ise aiasaadusi kasvatada, viljapuuaed, oma maasikad ja lisaks kasvuhoone
Krundil lisaks saun ning mitu abihoonet koos talvepuudega.
Ümbrus.
Järv 150 meetri kaugusel.
Coop pood ca 5 min kaugusel.
Последнее изменение: 2026-05-12 11:08:55
Спросить у маклера
Raivo Kuusmets
Младший маклер
| Мобильный телефон | +372 5664 3979 |
| Телефон | +372 744 2218 |
| Языки | ![]() ![]() ![]() |
| raivo.kuusmets@arcovara.ee | |
| объекты брокера (1) | |
Подобные объекты
-
ДомЗапросить информациюAru , Puugi küla, Kanepi vald, Põlva maakond
- 5 Комната
- 229.60 m²
- ID343667