https://arcovara.ee/347509
Продаётся квартира Ristiku 8, Paide linn, Järva maakond
Подробности
| ID: | 347509 | www.arcovara.ee/347509 |
| Адрес: | Ristiku 8, Paide linn, Järva maakond |
| Количество комнат: | 3 |
| Размер: | 65.60 m² |
| Класс энергетической эффективности: | E |
| Тип сделки: | Продается |
| Тип объекта: | Апартаменты |
| Прочее: | Электричество, Электричество 20A, Центральная вода, Кухонная мебель, Туалет отдельно, ТВ, Интернет, Запираемая лестничная площадка |
| Количество этажей: | 5 |
| Этаж: | 2 |
| Год постройки: | 1977 |
| Состояние объекта: | Законченное |
| Тип недвижимости: | Квартирная собственность |
| Тип парковки: | Во дворе (бесплатно) |
| Тип структуры здания: | панель |
| Канализация: | Центральная |
| Отопление: | Центральная теплофикация |
Цена
| цена | 69 000 € |
| Цена за м² | 1051.8 € |
Описание
Müüa 3-toaline läbi maja planeeringuga heas korras korter, mis asub viiekorruselise korterelamu teisel korrusel.
Tegemist on hubase, valgusküllase ja hästi hoitud koduga, mis vajab vaid väikest värskendust, et kujundada sellest endale tõeliselt omanäoline elupaik. Korterisse jääb köögimööbel, pesumasin, rulood, päevakardinad ning valgustid.
Samuti korterelamu on heas seisukorras ja hästi toimiva korteriühistuga. Suuremad remonttööd on teostatud ja lähiajal investeeringuvajadus puudub. Remontööde käigus on soojustatud korterelamu vundament, välisseinad ja katusekonstruktsioon; uuendatud katusekate, uuendatud trepikodade aknad ja teostatud viimistlus; paigaldatud turvauksed, rajatud ventilatsioonisüsteem (värskeõhu klapid), rekonstrueeritud lodžad ja küttesüsteem (vahetatud radiaatorid, kõigi korterite küttekehadele paigaldatud termostaatventiilid küttekulude reguleerimiseks ja mõõtmiseks), uuendatud veetorustik ja elektrijuhtmestik.
Maja ees on elanikele mõeldud parkimisala, mis on tõkkepuuga piiratud.
Logistiliselt hea asukoht, kõik oluline jääb lähedusse (kauplus, lasteaed, kool).
Huvi korral võta ühendust ja lepi eelnevalt korteriga tutvumiseks aeg kokku.
Последнее изменение: 2026-05-15 13:34:37
Спросить у маклера
Lea Kerma
Действую в уездах Ярва и Рапла, а также в Кейла
Старший маклер / Аттестованный оценщик
| Номер квалификационного свидетельства оценщика | 179840 |
| Мобильный телефон | +372 512 4236 |
| Языки | ![]() ![]() |
| lea.kerma@arcovara.ee | |
| объекты брокера (39) | |