https://arcovara.ee/345701
Продаётся квартира Vana-Kalamaja 23, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond
Подробности
| ID: | 345701 | www.arcovara.ee/345701 |
| Адрес: | Vana-Kalamaja 23, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond |
| Количество комнат: | 3 |
| Размер: | 86.90 m² |
| Класс энергетической эффективности: | B |
| Тип сделки: | Продается |
| Тип объекта: | Апартаменты |
| Прочее: | Окна, Центральная вода, Общественный транспорт, Соседский дозор, Видео-охрана, Лифт, Гараж, Подземный гараж, Закрытый внутренний двор, Ванна, Запираемая лестничная площадка, Душ, Кладовка, Гардероб, Принудительная вентиляция, Отдельная кухня, Кладовка |
| Количество этажей: | 3 |
| Этаж: | 2 |
| Год постройки: | 2018 |
| Состояние объекта: | Heas korras |
| Тип недвижимости: | Квартирная собственность |
| Кадастровый номер: | 78401:101:0742 |
| Тип парковки: | Гараж/Парковочное здание (бесплатно), Подземная (бесплатно) |
| Канализация: | Центральная |
| Двери: | Металлические |
| Отопление: | Воздушно-тепловой насос |
Цена
| цена | 550 000 € |
| Цена за м² | 6329.1 € |
Описание
Müüa uus 3-toaline korter vaid 5 minuti jalutuskäigu kaugusel Vanalinnast!
Hubane kodu Vana-Kalamaja südames. Kaasaegne 3-toaline korter vaid 5 minuti jalutuskäigu kaugusel Vanalinnast.
On kortereid… ja on kodusid, kuhu tahad päriselt tagasi tulla.
See korter on just sellest tundest.
Vaikne ja hubane tänav ühes Tallinna kõige armastatumas ja atmosfäärikamas piirkonnas - Põhja-Tallinnas, Vana-Kalamajas.
Siin kohtuvad ideaalses tasakaalus kesklinna lähedus ja rahu, mis on tänapäeval tõeline luksus.
Hommikul astud koduuksest välja ning tunned kõrval asuvast pagarikojast tulevat värske saia ja kohvi lõhna.
Võtad kohvi kaasa, jalutad mööda Kalamaja armsaid tänavaid ning Vanalinn on vaid mõne minuti kaugusel ja samal ajal — täielik vaikus. Suvel võid magada avatud aknaga ning ärgata linnulaulu saatel.
Tegemist on väikese ja privaatse liftiga majaga, kus on vaid 6 korterit.
Siin ei ole suurt kortermaja melu ega pidevat liikumist.
On ainult rahu, privaatsus ja mõnus kodune atmosfäär.
Sisehoov on nagu väike roheline oaas: hubane ja vaikne hooviala, laste mänguväljak, mõnusad suveõhtud värskes õhus.
Korteri üheks tõeliseks pärliks on suur klaasitud rõdu (12,7 m²), kust avaneb vaade armsale sisehoovile.
See on ideaalne koht hommikukohviks, raamatu lugemiseks või lihtsalt vaikuse nautimiseks pärast pikka päeva.
Korter on valgusküllane ja avara tunnetusega: suurte akendega elutuba, kaks eraldi magamistuba, mugav garderoob, praktiline ja hästi läbimõeldud planeering.
Vannitoas on olemas kõik mugavaks ja mõnusaks eluks: vann lõõgastavateks õhtuteks, dušš, privaatne saun — väike luksus igapäevaelus.