https://arcovara.ee/347906
Продаётся квартира Lasteaia 2, Kiili alevik, Kiili vald, Harju maakond
Подробности
| ID: | 347906 | www.arcovara.ee/347906 |
| Адрес: | Lasteaia 2, Kiili alevik, Kiili vald, Harju maakond |
| Количество комнат: | 4 |
| Размер: | 72.20 m² |
| Класс энергетической эффективности: | F |
| Тип сделки: | Продается |
| Тип объекта: | Апартаменты |
| Прочее: | Электричество, Паркет, Окна, Центральная вода, Соседский дозор, Бойлер, Открытая кухня, Кухонная мебель, Сауна, Интернет, Запираемая лестничная площадка, Старальная машина, Холодильник, Душ, Кладовка, Естественная вентиляция, Кладовка, Подвал |
| Количество этажей: | 2 |
| Этаж: | 1 |
| Год постройки: | 1976 |
| Состояние объекта: | Законченное |
| Тип недвижимости: | Квартирная собственность |
| Кадастровый номер: | 30401:001:0127 |
| Тип парковки: | На улице (бесплатно) |
| Тип структуры здания: | Камень |
| Канализация: | Центральная |
| Отопление: | Локальное центральное отопление |
Цена
| цена | 189 500 € |
| Цена за м² | 2624.7 € |
Описание
Müüki on tulnud renoveeritud ja väga hea planeeringuga 4-toaline korter Kiili keskuses, mis sobib ideaalselt nii perele kui ka investorile.
Korteri suurimaks väärtuseks on avar ning praktiline planeering, suur panipaik/kelder ning suurepärane üüripotentsiaal.
Korteri üldpind on 72,2 m² ning kõik toad paiknevad eraldi, pakkudes privaatsust ja mugavust kogu perele. Avatud köögiga elutuba loob hubase ning avara olemise. Korteris on olemas ka saun.
Korteri eelised:
- Väga hea ja omanäoline planeering
- Suur panipaik/kelder – ideaalne hoiustamiseks
- 4 eraldi tuba
- Saun
- Põrandaküte köögis, esikus ja duširuumis
- Rahulik ja peresõbralik piirkond
- Kohe kolimiseks valmis
INVESTEERIMISEKS SUUREPÄRANE VÕIMALUS!
Korter on tõestanud oma väga head üüripotentsiaali – eelmine omanik teenis korterilt stabiilselt 700 €/kuu üüritulu koguni 4 aasta jooksul. Tänu heale asukohale, praktilisele planeeringule ja madalatele kõrvalkuludele on tegemist väga atraktiivse investeeringuga.
Asukoht on ideaalne – kõik vajalik on jalutuskäigu kaugusel:
- Coop ca 200 m
- Maxima ca 500 m
- Kiili Gümnaasium ca 700 m
- Kurna Selver ja IKEA vaid 4 km kaugusel
Последнее изменение: 2026-05-20 00:11:02
Спросить у маклера
Mooses Leinstrep
Младший маклер
| Мобильный телефон | +372 5694 2371 |
| Телефон | +372 614 4600 |
| Языки | ![]() ![]() ![]() |
| mooses.leinstrep@arcovara.ee | |
| объекты брокера (7) | |
Подобные объекты
-
КвартираЗапросить информациюJuhkentali 15, Kesklinn (Tallinn), Tallinn, Harju...