https://arcovara.ee/346808
Продаётся квартира Mõisavahe 13, Annelinn, Tartu linn, Tartu maakond
Подробности
| ID: | 346808 | www.arcovara.ee/346808 |
| Адрес: | Mõisavahe 13, Annelinn, Tartu linn, Tartu maakond |
| Количество комнат: | 3 |
| Размер: | 65.30 m² |
| Класс энергетической эффективности: | Energiamärgis puudub |
| Тип сделки: | Продается |
| Тип объекта: | Апартаменты |
| Прочее: | Паркет, Окна, Центральная вода, Общественный транспорт, Кухонная мебель, Туалет отдельно, Ванна, Балкон, Мебель, Возможность замены мебели, Запираемая лестничная площадка, Старальная машина, Холодильник, Отдельная кухня, Подвал |
| Количество этажей: | 5 |
| Этаж: | 3 |
| Состояние объекта: | Heas korras |
| Тип недвижимости: | Квартирная собственность |
| Кадастровый номер: | 79516:028:0015 |
| Тип парковки: | Во дворе (бесплатно) |
| Тип структуры здания: | панель |
| Канализация: | Центральная |
| Отопление: | Центральная теплофикация |
Цена
| цена | 119 000 € |
| Цена за м² | 1822.4 € |
Описание
Müügipakkumistesse on lisandunud heas seisukorras olev 3-toaline korter Annelinnas.
PLANEERING
Korteri pindala on 65,3 m², millele lisandub rõdu.
Avara planeeringuga korter on koridorsüsteemis, kõik ruumid asetsevad eraldi ning korter on planeeringult läbi maja.
Korteri koosseisu kuulub köök, elutuba, kaks magamistuba, wc, vannituba ning esik.
VIIMISTLUS
Korteri siseviimistlus ja seisukord on hea ja võimaldab kohest sissekolimist. Värskendusremont on teostatud vaid paar aastat tagasi.
Seinad värvitud, põrandatel laminaatparkett. Pesuruum ja wc plaaditud.
KORTERMAJA
Majas tegutseb hoolas ühistu, kelle eest vedamisel on katus renoveeritud, küttesüsteem uuendatud uute torustike ja reguleeritavate radiaatoritega. Trepikodade välisuksed on vahetatud umbes aasta tagasi ja paigaldatud videovalve.
LISAVÄÄRTUSED
Korteri juurde kuulub keldrikorrusel asuv panipaik.
Parkimine on korraldatud lubadega, parkimiskohad autodele on maja ees ning parkimiskohti on piisavalt.
Akendest avanevad vaated mänguplatsile ja rohelusele.
ÜMBRUS
Annelinn on hea infrastruktuuriga piirkond.
Lähipiirkonnas on olemas kergliiklusteed ja avalikud puhkealad.
Läheduses mitmeid toidupoed, lasteaiad, koolid, Tervisekeskus. Laste rõõmuks asub lähedal mitu mängu- ja puhkeväljakuid.
Palju rohelust, turvaline keskkond ja hea logistiline asukoht on väärtused, mille pärast paljud siinsed elanikud on just siia elamurajooni oma kodu loonud.
Последнее изменение: 2026-05-11 11:29:08
Спросить у маклера
Maris Kuklane