https://arcovara.ee/338424
Продаётся квартира Uuslinna 5, Kadriorg, Tallinn, Harju maakond
Подробности
ID: | 338424 | www.arcovara.ee/338424 |
Адрес: | Uuslinna 5, Kadriorg, Tallinn, Harju maakond |
Количество комнат: | 1 |
Размер: | 35.90 m² |
Класс энергетической эффективности: | Energiamärgis puudub |
Тип сделки: | Продается |
Тип объекта: | Апартаменты |
Прочее: | Центральная вода, Видео-охрана, Лифт, Открытая кухня, Кухонная мебель, Запираемая лестничная площадка, Старальная машина, Холодильник, Душ, Кладовка, Кладовка |
Количество этажей: | 5 |
Этаж: | 5 |
Год постройки: | 2011 |
Состояние объекта: | Законченное |
Тип недвижимости: | Квартирная собственность |
Кадастровый номер: | 78403:303:0041 |
Тип парковки: | Во дворе (бесплатно) |
Тип структуры здания: | Бетон |
Канализация: | Центральная |
Отопление: | Центральная теплофикация |
Цена
цена | 137 000 € |
Цена за м² | 3816.2 € |
Описание
MAJA
Tegemist on modernse kortermajaga mis on valminud aastal 2011. Videovalve on nii koridoris kui ka keldriosas ning viimasele korrusele pääseb mugavalt liftiga.
Tule koos minuga videotuurile!
VAJUTA SIIA: https://youtu.be/ce2PN6jvlSg
SISUSTUS
Korterisse sisenedes jääb paremale välisriiete jaoks nagide ning jalanõude riiuliga sein ning vasakule WC, kus olemas nii dušinurk kui ka pesumasin.
Otse ees on avatud kööginurgaga avar elutuba ning osaliselt eraldatud magamistuba. Integreeritud köögimööbli juurde kuulub tehnikast nii pliit, külmik kui ka ahi. Elutoas on suur diivan, TV koos sellealuse riiuliga ja ümar, kahekohaline toidulaud. Magamistoa osast leiab riidekapi ning kahekohalise voodi ja ligipääsu rõdule.
Korteri juurde kuulub ka keldriboks.
ÜLALPIDAMISKULUD
Kõiki kulusid hõlmavad kommunaalkulud jäävad suvel keskmiselt 70€ ja talvel keskmiselt 170€ juurde.
PARKIMINE
Maja esisel, suletud territooriumil on üks kindel parkimiskoht.
ÜMBRUSKOND
Uuslinna 5 kortermaja asub kunstimuuseumi KUMU lähedal, kuhu jõuab jala ligi 15 minutiga.
Sama kaugele jääb ka tuntud Kadrioru park ning Pae parki jõuab kõigest mõne lisa minutiga. Suvisel perioodil saab rannamõnusid nautida 20-minutilise jalutustee kaugusel oleval Inglirannal/Russalka rannal ning talvisel perioodil saunamõnusid Pae pargi lähedal olevas Lasnamäe Ökosaunas.
Spordihuvilistele on kortermaja lähedal spordiväljakuid, rannas välijõusaal ning ligi 25-minutilise jalutuskäigu kaugusel ka Paepargi 24/7 Fitness.
Lähim toidupood Maxima, jääb jala liikudes 10-minuti kaugusele kuhu teekonnal leiab nurga pealt enne silda ka Tallinna Lasnamäe Mehaanikakooli (6 min.). Kooli ees on lähim ühistranspordipeatus “Mehaanikakool”, kust liiguvad bussid nii linna kui ka Mustamäe suunas.
Poole tunni jalutustee raadiusesse jäävad veel Tallinna Lauluväljak, toidupood Rimi (20 min) ning bussipeatus “Võidujooksu” (10 min.) kust liigub ka buss linna.
Последнее изменение: 2025-03-28 01:48:11
Спросить у маклера

Joshua James Viinalass
Аттестованный маклер
сертификат | 219717 |
Мобильный телефон | +372 5362 9161 |
Телефон | +372 614 4600 |
Языки | ![]() ![]() ![]() |
joshua.viinalass@arcovara.ee | |
объекты брокера (15) |
Подобные объекты
-
КвартираЗапросить информациюTammelehe 4, Tabasalu alevik, Harku vald, Harju m...
- 4 Комната
- 141.10 m²
- 1.Этаж
- ID320609
Vasara 20, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn, Harj...
- 1 Комната
- 28.60 m²
- 5.Этаж
Soodi 6/3-4, Haabersti linnaosa, Tallinn, Harju m...
- 3 Комната
- 77.90 m²
- 1.Этаж
Soodi 6/2-32, Haabersti linnaosa, Tallinn, Harju ...
- 3 Комната
- 67.60 m²
- 1.Этаж