https://arcovara.ee/322405
Müüa maja Tamme 10, Luige, Kiili vald, Harju maakond
Detailid
ID: | 322405 | www.arcovara.ee/322405 |
Aadress: | Tamme 10, Luige, Kiili vald, Harju maakond |
Tubade arv: | 6 |
Üldpind: | 318.80 m² |
Kinnistu suurus: | 1 273.00 m² |
Energiaklass: | Energiamärgis puudub |
Tehingu liik: | Müüa |
Objekti tüüp: | Maja |
Muu: | Elekter, Tööstusvool, Elekter 32A, Parkett, Pakettaknad, Metsa läheduses, Tsentraalne vesi, Ühistransport, Naabrivalve, Aiaga ümbritsetud, Garaaž, Kinnine hoov, Eraldi sissepääs, Boiler, Kõrged laed, Köögimööbel, WC eraldi, Vann, Rõdu, Alarm, Mööbli võimalus, Internet, Köök, Pesumasin, Külmkapp, Dušš , Panipaik, Garderoob, Loomulik ventilatsioon, DigiTV, Eraldi köök, Panipaik, Kelder, Planeering läbi mitme korruse |
Korruste arv: | 2 |
Korrus: | 1 |
Ehitusaasta: | 1983 |
Objekti staatus: | Valmis |
Objekti tüüp: | Kinnisasi |
Katastri number: | 30402:001:0280 |
Parkimine: | Garaaž/Parkimismaja (tasuta), Hoovis (tasuta), Tänaval (tasuta) |
Hoone struktuuri tüüp: | Kivi |
Kanalisatsioon: | Tsentraalne |
Uksed: | Turvauks |
Küte: | Lokaalne keskküte, Õliküte, Õhk-vesiküte |
UUS KEVADINE HIND! MAJA LUIGEL, VÕIMALIK TEHA PAKKUMINE!
Maja Lisa lemmikutesseHind
Hind | 329 000 € |
m² hind | 1032 € |
Kirjeldus
Kui otsid värsket õhku ja soovid vahetada korteri elu ruumikama majaelu vastu, siis sul on õnnestunud leida ideaalne võimalus.
Pakume müügiks kaunist ja suurt maja, mis asub vaid 20 minuti kaugusel Tallinna kesklinnast.
Maja on ehitatud suurepärasele krundile, mille pindala on 1273 m². Majas on 6 tuba ja kogu elamispind on 318,8 m². See tagab piisavalt ruumi tervele perele ja võimaldab igaühel nautida privaatsust ja mugavust.
Maja interjöör on stiilne, mis loob koduse ja mugava atmosfääri. Maja ruumid on avarad ja valgusküllased, pakkudes palju päevavalgust ning erilist hubasust. Köögis on piisavalt ruumi suurema pere jaoks ning köögi ja söögitoa avatud planeering annab võimaluse korraldada suurejoonelisi pidusid ja sündmusi.
Maja asukoht on ideaalne, kuna see pakub linnalähedast elu ilma linnakärata. Värske õhk ja vaikne ümbruskond loovad suurepärase keskkonna lõõgastumiseks ja nautimiseks koos perega. Maja asub ainult 20-minutilise autosõidu kaugusel Tallinna kesklinnast, mis teeb sellest ideaalse elukoha nii tööle kui ka lõõgastumiseks.
Kokkuvõtvalt, kui otsid mugavat ja avarat maja, mis asub linnalähedases piirkonnas, siis see võib olla just sulle sobiv pakkumine. Võta julgelt ühendust, kui soovid rohkem teada saada või soovid korraldada majaga tutvumist.
Maja vabaneb kiiresti!
MAJA:
Tegu on korraliku täiskivimajaga. Vahelaed raudbetoonist. Maja on vastupidav ja pikaealine.
Välisviimistluses on kasutatud naturaalset puitu.
Majal on kolm sissepääsu.
PLANEERING
I - korrusel avar elutuba, eraldi asetsev köök+ söögituba, avar trepihall, WC, vannituba koos saunaruumiga.
II - korrusel avatud trepihall, 4 magamistuba (kõik toad eraldi), kaks kinniehitatud rõdu, vannituba, WC
Kelder- kütteruum, panipaigad, boileri ja tehnoruum.
Juurdeehitus- suvetuba, kinniehitatud terrass, garaaź.
KOMMUNIKATSIOONID
Hetkel küttelahendusteks: puudega köetav katel, vedelkütte katel, õhk-vesi küttesüsteem . Võimalik valida endale sobilik küttevariant.
Vesi ja kanalisatsioon tsentraalsed, olemas tööstusvool.
SIDE
Kiire interneti võimalus, majani toodud valguskaabel.
KINNISTU
Kinnistu suurus 1273m2, haljastatud muruga, mõned põõsad ja lillepeenrad.
ASUKOHT
Luige alevik asub Tallinna Kesklinnast 20 minuti ja Järve Keskusest 8 minuti autosõidu kaugusel.
Luige alevikul on hea ühistranspordiühendus Tallinnaga. Buss 116.
Lähim kauplus Raudalu COOP
Peagi avatakse Luige kaubanduskeskus koos Rimi, 24/7 Fitness jõusaali, kohvikute ja apteegiga.
Rail Balticu valmimisel saab Luige mugava rongiühenduse nii Tallinna linnasüdame kui ka Pärnu, Riia ja kaugemategi sihtkohtadega.
Kiili Gümnaasium on 10 minutilise autosõidu kaugusel. Kiilis asuvad ka lasteaed, kunstide kool, noortekeskus, spordihall. Käib ka koolibuss.
Kangru külas asub lähim lasteaed.
Lähimad veekogud- Raku järv ja Männiku karjäärid.
Kui otsid suurt , avarat maja mis on Tallinnale võimalikult lähedal, siis on see pakkumine just Sulle!
Tule vaata ja tee oma pakkumine!
Viimati muudetud: 2023-03-23 14:20:37
Küsi maaklerilt

Hille Ije
Maakler
Mobiil | +372 553 3944 |
Telefon | +372 614 4600 |
Keeled | ![]() ![]() ![]() |
hille.ije@arcovara.ee | |
Vaata maakleri objekte (18) |
Sarnased objektid
-
MajaRohkem infotMüüa suure krundiga majaJulia , Voose küla, Anija vald, Harju maakond
- 5 Tuba
- 222.00 m²
- ID323451
Salu tee 18, Pirita linnaosa, Tallinn, Harju maako...
- 7 Tuba
- 260.00 m²
Aarde 15, Maardu linn, Harju maakond
- 4 Tuba
- 154.20 m²
Välja 35a, Kristiine linnaosa, Tallinn, Harju maa...
- 5 Tuba
- 205.90 m²
- 1.Korrus