https://arcovara.ee/342510
Müüa maja Tulika tee 2, Vana-Võidu küla, Viljandi vald, Viljandi maakond
Detailid
| ID: | 342510 | www.arcovara.ee/342510 |
| Aadress: | Tulika tee 2, Vana-Võidu küla, Viljandi vald, Viljandi maakond |
| Tubade arv: | 4 |
| Üldpind: | 137.30 m² |
| Kinnistu suurus: | 2 621.00 m² |
| Energiaklass: | A |
| Tehingu liik: | Müüa |
| Objekti tüüp: | Maja |
| Muu: | Elekter, Elekter 16A, Tsentraalne vesi, Avatud köök, Köögimööbel, Saun, Garderoob, Sundventilatsioon |
| Korruste arv: | 1 |
| Ehitusaasta: | 2025 |
| Objekti staatus: | Valmis |
| Objekti tüüp: | Kinnisasi |
| Katastri number: | 89201:001:0143, 89201:001:0143 |
| Parkimine: | Hoovis (tasuta) |
| Kanalisatsioon: | Tsentraalne |
| Küte: | Maaküte |
Müüa uus A-energiaklassi kodu Viljandi külje all!
Maja Lisa lemmikutesseHind
| Hind | 279 000 € |
| m² hind | 2032 € |
Kirjeldus
Kaasaegse disainiga A-energiaklassi kodu vaid 10-minutilise autosõidu kaugusel Viljandist.
Maja asub uues elamupiirkonnas Nooruse. Viljandist kõigest paari kilomeetri kaugusel, kus teie uus kodu on ühtepidi looduses, teisalt on kõik eluksvajalik käe-jala juures. Kinnistu asub Viljandi vallas Vana-Võidu teeristis asuval Tulika teel.
MES-i kaasabil võimalus osta ilma omafinantseeringuta.
Elamu valmib novembri kuu jooksul, teha on veel osaliselt sisetööd.
Tegemist on puitelementmajaga, mille ehitusalune pind on 194 m2 ning köetav pind on 137,3 m2. Kinnistu suurus 2621 m2.
Elamu ruumilahendus:
Suur avar elutuba-köök, kolm magamistuba, kaks wc-d, vannituba, saun, kaks garderoobi, tehniline ruum, esik ja tambur. Elutoast uks maja taga asuvale terrassile 12,0 m2. Maja juurde kuulub suur panipaik, kus on võimalik hoiustada muruniidukist kuni jalgratasteni.
Siseviimistluses kasutatud naturaalseid materjale.
Köök: Ülimalt moderne täiskõrgusesköök, kus domineerivad rohekad ja tumedad toonid. Paigaldatud Elecroluxi ja Franke san.ja köögitehnika.
Elamu konstruktsioonid:
L-plokk plaatvundament, 300 soojustus EPS, välisseinad 45x195 põhikarkass, vahel 200mm min.vill, aurutõke, 45x45 lisasoojustuskarkass ja 50mm min.vill, sisemine pind kaetud erikõvakips plaadiga, väljaspool tuuletõkkekips, topelt tuulutusroov ja vertikaalne fassaadi laudis. Vaheseinad on 45x95 mm karkass, vahel 100 mm min-vill, mõlemal pool erikõva kips, aknad on kolmekordse klaaspaketiga energiasäästlikud PVC aknad, lae soojustus on 400mm puistevilla. Põrandaid katab heledamas toonis naturaalne tamme puitparkett. Tualettruumides seinasisesed potid ja paigaldatud nii valamud kui segistid. Pandused, sissesõidu ja kõnniteel on killustiku alus ning krunti ümbritseb piirdeaed.
Välisviimistluseks on puitfassaad, katusekate – Ruukki 30+ helisummutusmatiga Classic plekk – matt must.
Küte ja kommunikatsioonid: Elamus on maaküte, põrandaküte, soojustagastusega ventilatsioonisüsteem Vallox.
Tsentraalne vee- ja kanalisatsioonisüsteem, elekter 3x16A. Valguskaabli valmidus.
Elamu kogukulu talvel keskmiselt 170.- kuus.
Sinu kodu vaid 5 minuti kaugusel Viljandi kesklinnast.
Bussipeatus on kinnistu vahetusläheduses ning Viljandi linnaga ühendab kinnistut valgustatud ja turvaline kergliiklustee.
Vaid kilomeetri kaugusel Viiratsi alevikus asuvad kauplus, kool ja lasteaed. Vana-Võidu keskuse asub Viljandi Kutseõppekeskus.
Kinnistutele ehitatakse Baltichouse Production OÜ (www.baltichouse.eu) poolt kvaliteetsed ja energiasäästlikud tehases valmistatud elementmajad. Majad toodetakse horisontaalsetel pindadel ja kontrollitud kliimaga sisetingimustes. Elementmaja tootmisprotsess on standardiseeritud, kasutatavad materjalid on kuivad ja puidu tugevus kontrollitud – kõik see tagab kvaliteetse ja kiire tulemuse optimaalse maksumusega.
Viimati muudetud: 2025-10-21 16:20:07
Küsi maaklerilt
Anna Volmer Raud
Vanemmaakler / Seadustamise projektijuht
| Mobiil | +372 527 7359 |
| Telefon | +372 435 9969 |
| Keeled | ![]() ![]() ![]() |
| anna.volmerraud@arcovara.ee | |
| Vaata maakleri objekte (37) | |
Sarnased objektid
-
MajaRohkem infotMüüa ehitusjärgus elamu Järveo...Tuisu 7, Viljandi linn, Viljandi maakond
- 4 Tuba
- 106.80 m²
- ID336718
Lõikuse 18, Viljandi linn, Viljandi maakond
- 4 Tuba
- 175.60 m²
Korstnajala , Puiatu küla, Viljandi vald, Viljandi...
- 4 Tuba
- 163.50 m²
Kikka tee 9, Karula küla, Viljandi vald, Viljandi ...
- 4 Tuba
- 93.80 m²


























