Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Tutvuge meie andmekaitsetingimustega.

Andmekaitsetingimused
Gildi üürikorterid Tartus Vaata kõiki projekte Öpiku maja

Angerja 14 - Äri- ja tootmishoone Põhja-Tallinnas

Müügiinfo: Kaarel Paap
Tutvu lähemalt
Helista: +372 5332 2451

Angerja 14 - Äri- ja tootmishoone Põhja-Tallinnas

Tutvustus

Üles

Müüa äri- ja laohoone Põhja-Tallinnas Angerja tn!

Pakutav hoone on rekonstrueeritud 2009. aastal ja ehitatud vastavalt suurköögi tingimusi silmas pidades. Selle käigus on sisseehitatud hulgaliselt külmkambreid ning eraldi lift koos platvormtõstukiga. Kinnistu pindala on 1138 m² ning hoone üldpind on 783,4 m².

Sissepääs hoonesse kiipkaartidega ning paigaldatud on automaatne tulekustutussüsteem koos valve ja välise ning sisemise videovalvesüsteemiga. Hoones kaugküte (enamus põrandaküte) ning paigaldatud korralik ventilatsioonisüsteem koos jahutusega. Hoone kõrval eraldi prügipress. Elektrivõimsus ca 400A.

Hoone on kolmekorruseline, millest I korrusel asub kohvik – kauplus koos valmis inventariga. Samuti asuvad siin külmkambrid ning laoruumid. II korrusel asub tootmisruum (suurköök) koos osalise vajaliku sisseseadega ning külmkambritega. III korrusel asub büroo-, olme- ja riietusruumid.

Kogu kinnistu koos hoonega on antud üürile MAXIMA Eesti OÜ’le. 2022 aastal on üürniku initsiatiivil alustatud läbirääkimisi kehtiva üürilepingu pikendamiseks. Tootlikus 5,62%

Helista ja küsi lisa!

 

Asukoht

Üles
Linn Tallinn
Linnaosa Põhja-Tallinna
Tänav Angerja
Maja nr. 14
Äri- ja tootmishoone Põhja-Tallinnas
EST ENG RUS
Menüü