Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Tutvuge meie andmekaitsetingimustega.

Andmekaitsetingimused
Äri- ja tootmismaa krundid Tallinna piiril Vaata kõiki projekte Tammi tee kinnistud Tabasalus

Savi 8 äri ja tootmishoone Pärnus

Müügiinfo: Diana Nõmme
Tutvu lähemalt
Helista: +372 514 1045

Savi 8 äri ja tootmishoone Pärnus

TUTVUSTUS

Üles

Pakkumisel uued modernsed äri- ja tootmispinnad Pärnu linna ettevõtlus piirkonnas Savi tänaval Via Baltica ääres! 
Väga hea nähtavus, leitavus ning parkimisvõimalused. Planeeritav ärihoone valmib 2020. aasta sügisel. 

Tegemist on uue multi-funktsionaalse ärihoonega, mis erineb Pärnu linna teistest omataolistest silmapaistva arhitektuuri ning funktsionaalsusega. Hoone Savi ja Turba tänava külgedele on planeeritud suured klaaspinnad, olles sobilikud teeninduspinnad esinduslikele kaubamärkidele oma toodangu esitlemiseks.

Kuna hoone on jaotatud tsoonideks siis esimesele korrusele on planeeritud ka laopinnad/tootmine ning kaubaautodega teenindamine toimub sisehoovist. Hoonele lisab ruumilisust kolmanda korruse etteulatuv büroomaht. Vertikaalsed ette ulatuvad stendid hoone fassaadil lubavad silmapaistvaid reklaampindasid ettevõtete presenteerimiseks. Ärihoone on projekteeritud piirkonna pilkupüüdvamaks ärikeskuseks ning arvesse on võetud suurepärast asukohta.

Kinnistul tagatud parkimiskohad 137 autole + lisaks kohad kaubaautodele.
Ümbruskonnas paiknevad mitmed teenindus- äri- ja tootmishooned, moodustades äärelinna äripargi, millele suurepärane juurdepääs peamagistraalilt. Ärikeskkonnana on naabrus suurepäraselt toimiv ning pidevas arengus. 

Hoone tugevused:

  • ruumide suurused vastavalt üürniku vajadustele
  • ruumide viimistlus vastavalt üürniku nägemusele
  • ruumide tehnolahendused vastavalt üürniku tingimustele
  • hoonel Fortum küte
  • madalad kõrvalkulud
  • piisavalt parkimiskohti + manööverdamisala kaubaautodele
  • väga hea nähtavus Via Baltika magistraalilt
  • erilise arhitektuuriga silmapaistev uus hoone
  • suured vitriinaknad
  • modernsed nutilahendused

Sinu äri eduks on vaja kaasaegset töökeskkonda? Meie ehitame selle Sulle!

EHITUSINFO

Üles

Arhitektuur
Hoone L-kujuline maht on jaotatud 5 tsooniks, millede Savi ja Turba tänava poolsed esifassaadid on lükatud omavahel nihkesse vähendades üksluisust ja lisades ruumilisust.

L-mahu sisenurka rõhutab kolmanda korruse etteulatuv büroomaht. Savi ja Turba tänava külgedel on suured klaaspinna, millede tagasiasted ja etteasted varieeruvalt on kas puhta klaaspinnaga või kaetud vertikaalsete puitribidega.

Puitribideta klaaspindasid kroonib valge laia horisontaalse ribana etteulatuv perforeeritud metallist joon, mis on inspireeritud KEK-i projekteeritud ja ehitatud valgetest hoonetest ja rangetest valgetest laia joonena mõjuvatest betoonpindadest.

Lao ja tootmise osas hoovipoolne sokkel ulatub maapinnast minimaalselt 0,3 m kõrgusele. Sokkel on soojustatud ja kaetud tsementkiudplaadiga.

Hoovipoolsed küljed on tagasihoidlikumalt vertikaalsest alumiiniumhallist teras sandwich-paneelidest. Krundi kirdenurgas paikneva väiksema ristkülikulise mahu esinduslikum klaas- ja puitfassaad jääb idaküljele Plaadi tänava poole. 

Hoone sissepääse rõhutavad ette ulatuvad vertikaalsed reklaamstendid, millede põhiviimistlus puidu taustal on metallpinnaga ja klaaspinna ees puitribidel.

Plaanilahendus

Hoonete madalamates mahtudes paiknevad peamiselt ühekorruselised tootmis- ja loapinnad. Tänavapoolsetele külgedele on võimalik rajada kahekorruselised bürood, müügisaalide ja personali ruumide pinnad. L-kujulise mahu 3. korrusele on planeeritud peamiselt bürooruumid.

Konstruktsioonid
Hoone kandekonstruktsioon on raudbetoonist vundamendil ja postidel ning terasfermidel. Büroo osa raudbetoon õõnespaneelidest vahelaed ja katuslagi toetub osaliselt nii raudbetoonpostidele ja terastaladele.

Katuslagi on terasfermil ja -kandeplekil soojustatud ja 2xSBS kattega. Hoone sokkel on maapinnast 0,3 m kõrgune raudbetoonist kandeelementidega ning seinad on peamiselt teras sandwich-paneelidest B-s1,d0 klassi tuletundlikkusega isolatsiooniga.

Hoone põrandad on raudbetoonist. Vaheseintena on kasutatud nii tulekindlat teras sandwich-paneele kui ka plokkmüüritisi. Viimaseid kasutatakse suuremat heliisolatsiooni nõudvates vaheseintes.

Tehnilised näitajad

Üles

Katastriüksuse tunnus 62504:062:0120
Krundi sihtotstarve 55%-100% Ärimaa , 45%-0% Tootmishoonete maa
Krundi pind 10 452 m²
Hoone ehitisealune pind 3400 m² ( DP-max 3500 m²)
Täisehitusprotsent 32,5%
Hoone korruselisus 3 ( DP-max 3 korrust)
Hoone kõrgus 11,4 m (DP-max 18 m)
Hoone maht 29 278 m³( DP-max 3m³/m²- 3x 10 452 m²=31 356 m³)

Asendiplaan

Üles

Krundile on projekteeritud kaks hoonet. Suurem L-kujuline maht piirab sisehoovi lõunast ja läänest. Väiksem 2-korruseline maht paikneb krundi kirdenurgas. L-kujuline hoone on lahendatud peamiselt 2-korruselisena, kuid hoone edelas paiknev sisenurk on 3-korruseline.

Hoonete asukoha puhul on arvesse võetud hoonete paiknemist ümbritseva suhtes ja detailplaneeringus määratud hoonestusalaga. 

Hoone lõunapoolne maht ulatub detailplaneeringuga määratud hoonestusalast väljapoole. Projekteerimistingimustega (Pärnu Linnavalitsuse korraldus eelnõu, juuni 2019) on suurendatud hoonestusala Savi tänava poole 6 m võrra. Hoonesse sissepääsud paiknevad lõuna- ja lääneküljel ning lisaks sisehoovis. Kaubaautodega hoone teenindamine toimub sisehoovist.

Krundil tagatakse parkimisvõimalused kahele kaubaautole ning 91-le sõiduautole. Lisaks ehitatakse välja Savi tn ja Savi tn 8 krundi vaheline parkimisala 46-le sõiduautole.

Rohelust lisavad krundi piiril madal- ja kõrghaljastusega roheala. Kinnistu loodenurgas paikneb müüritisega ümbritsetud prügikonteinerite ala.

KORRUSEPLAANID JA VAATED

Üles
 

Asukoht

Üles
Linn Pärnu linn
Linnaosa Pärnu linn
Tänav Savi
Maja nr. 8
EST ENG RUS
Menüü