Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Tutvuge meie andmekaitsetingimustega.

Andmekaitsetingimused
Treiali ärimaja Vaata kõiki projekte Kaasiku

Peterburi tee ärihooned - Üürile anda ärihooned Peterburi teel

Müügiinfo: Priit-Martti Ojari
Tutvu lähemalt
Helista: +372 503 3303

Peterburi tee ärihooned - Üürile anda ärihooned Peterburi teel

Asukoht

Üles

Peterburi teed ja selle lähiümbrust Lasnamäel on ajalooliselt iseloomustanud kõrge nõudlus äripindade järele. Piirkonnas elab ca 130 000 inimest, ühistranspordi võrk on arenenud ning transpordiühendus Tallinna ringtee, Lennujaama ja Muuga sadamaga annab tööandjatele võrreldes muude piirkondadega palju eeliseid töötajate, lõpptarbijate ja B2B klientide leidmisel. Märkimisväärse tõuke andsid piirkonnale AS Tallinna Tööstusparkide poolt ellukutsutud arendused.

Viimase aja suurematest projektidest võib esile tuua lähinaabruses paiknevad 27 ha suuruse Nehatu Logistikapargi, ca 60 000 m² VGP Park Nehatu ja Tondiraba Tööstuspargi. Klientide huvi piirkonna vastu näitab lähiaastatel kasvutrendi ja lisandub ka uusi kinnisvaraarendusi. Arendused toimuvad kõigis segmentides ehk büroo-, lao- ja kaubanduspindade lõikes. Mahtu arvestades on ülekaalus peamiselt logistika- ja tööstussektori kinnisvaraarendused.

Tooma äripargi hoonete asukohta iseloomustab hea ühendus Tallinna ringtee ja Lasname linnaosaga. Tulevase Väo ristmiku valmimine kindlustab ligipääsu kõikidest suundades nii Tallinnast väljasõidul kui sissesõidul ja tagasipööreteks. Hoonete asukoht on Tallinna Peterburi maantee ja Lagedi tee sõlmpunktis millest on hea ühendus Vana-Narva mnt tööstuspiirtkonna, Muuga Sadama, Tallinna ringtee, Lasnamäe ja Tallinn-Peterburi maanteega.

Kliki kaardile, et näha lähemalt:

Tutvustus

Üles

Pakkumisel ärihooned asuvad aadressil Peterburi tee 100 ja Tooma tn 2. Tooma äripargi hoonete asukohta iseloomustab hea ühendus Tallinna ringtee ja Lasnamäe linnaosaga. Tulevase Väo ristmiku valmimine kindlustab ligipääsu kõikidest suundades nii Tallinnast väljasõidul kui sissesõidul ja tagasipööreteks. Peterburi tee 98 krundil on kaubanduspinna ankurüürnikuks RIMI Hypermarketi kauplus.

Ärihooned on kaasaegsed äripinnad kiiresti arenevas ärikvartalis Peterburi teel, mis valmivad 2019 aastal. Hoonete üürileantav pind on vahemikus 2000 - 12000 m².

Hoone 1 / Tooma tn 2

- Kinnistu suurus 21 719 

- Hoonealune pind 10 000 

- Kõrgus 1-3 korrust

Hoone 2 / Peterburi tee 100

- Kinnistu suurus 7865 

- Hoonealune pind 2000 

- Kõrgus 1-3 korrust

Võimalused

Üles

Üürile antavad hooned ehitatakse arvestades kliendi soove ja vajadusi. Klientidel on võimalus kaasa rääkida hoonete sisemise planeeringu ning teostuse osas juba projekteerimise staadiumis. Ettevõtete  paremaks silmapaistvuse  tagamiseks paigaldatakse hoonete fassaadidele logod, mis on Peterburi maanteele nähtavad ja võimaldavad kaubandus / esitluspinna vajadusega klientidele hea nähtavuse. Esimese etapina on rajamisel Peterburi maanteelt kinnistutele viiv juurdepääsutee, välisvalgustus ja tehnovõrgud.

Peterburi tee 98 krundil on kaubanduspinna ankurüürniku lepingu allkirjastanud RIMI Hypermarketi kauplus, mille hoone valmimine on planeeritud 2018. aasta sügiseks. Rimi Hypermarket loob ka hea võimaluse töötajate toitlustamiseks.

 

Asukoht

Üles
Linn Tallinn
Linnaosa Tallinn
Tänav Peterburi tee
Maja nr. 100
Üürile anda ärihooned Peterburi teel

Hinnakiri

Üles

Hinnatabel

Sorteerimiseks kliki tabeli tulba nooltel:

Vaata kogu tabelit
Korteri nr. Aadress Korrus Tubade arv M2 Hind Staatus Märkus
Tooma 2 1 -
stdClass Object
(
  [id] => 244314
  [floor_nr] => 1
  [apartment_nr] => 
  [nr_rooms] => 
  [area_size] => 
  [land_size] => 21719
  [cadastral_number] => O:8:"stdClass":1:{s:15:"cadastralNumber";s:14:"78403:313:0270";}
  [street] => Tooma
  [house_nr] => 2
  [cache] => avis
  [booked_until] => 
  [transaction_price] => 651570
  [is_booked] => sold
)
müüdud
Peterburi tee 100 1 2000 -
stdClass Object
(
  [id] => 278314
  [floor_nr] => 1
  [apartment_nr] => 
  [nr_rooms] => 
  [area_size] => 2000
  [land_size] => 7865
  [cadastral_number] => O:8:"stdClass":1:{s:15:"cadastralNumber";s:14:"78403:313:0250";}
  [street] => Peterburi tee
  [house_nr] => 100
  [cache] => avis
  [booked_until] => 
  [transaction_price] => 11000
  [is_booked] => sold
)
müüdud
EST ENG RUS
Menüü