Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Tutvuge meie andmekaitsetingimustega.

Andmekaitsetingimused
Tammi tee kinnistud Tabasalus Vaata kõiki projekte

Bulgaaria - Osta suvekodu päikselisse Bulgaariasse!

Tutvu lähemalt

Bulgaaria - Osta suvekodu päikselisse Bulgaariasse!

Bulgaariasse teine kodu

Üles

Bulgaaria valivad oma puhkusepaigaks sagedasti mitte üksnes need, kes soovivad lõbusalt ja odavalt rannamõnusid nautida, vaid ka need, keda huvitavad kultuur, ajaloolised ja arheoloogilised mälestised ning loodusimed.

Perepuhkus Bulgaarias Musta mere ääres on hea valik, mille muudavad veel paremaks teenuste ja toodete soodsad hinnad. Bulgaaria köidab puhkajaid maheda mäestikukliima, lõhnavate männimetsade, kuldsete peeneliivaliste mererandade ning puhta ja vaikse smaragdikarva Musta merega, mille soolasus on kaks korda väiksem kui Vahemere oma.

Musta mere parimates kuurortides pakutakse taskukohaseid ja rahulikke puhkusevõimalusi erinevale maitsele. Aktiivse puhkuse eelistajatel on Bulgaarias võimalik järele proovida kõikvõimalikud veespordialad, samuti saab siin tegeleda ratsutamise ja keegliga Ka neile, keda köidab ööelu on Bulgaaria kuurortides erinevad ahvatlused: siin on palju ööklubisid, baare, kasiinosid ning mitmeid meelelahutusüritusi.

Miks valida Arco Vara?

Üles

Pakume kinnisvara järgmistest kohtades: Bugas, Varna, Sunny Beach, Sozpol, Nesseber, Ahtopol, Primorsko, Golden Sand, Albena, Balchik, Kavarna, Pomorie, Sveti Vlas.

Miks valida Arco Vara?

Meie kaudu on võimalik tellida tutvumistuuri teenust, mis sisaldab järgmist:

1. Kohtumine lennujaamas. Transport hotelli.

2. Programmi täpsustamine meie konsultantiga Bulgaarias.

3. Kinnisvaraobjektide ülevaatamine (3-4 päeva)

5. Õhtuprogramm

6. Transport lennujaama.

 

Reisikulude tasumine

Kui klient ostab kinnisvara alates 55 000 eurost, on reisikulude kompensatsioon kuni 800 eurot. 

Kui klient ostab kinnisvara summas 30 000 kuni 55 000 eurot, on kompensatsioon kuni 400 eurot.

Kui klient ostab kinnisvara kuni 30 000 euro eest, kompenseeritakse transport hotelli ja tagasi ning siseriiklikud sõidukulud.

 

Tehingukulud ja maksud

Ostmiskulud ulatuvad 4-5% kinnisvara hinnast.

Kinnisvara müümisel ei ole vaja maksta makse, kui korter oli müüja valduses rohkem kui 1 aasta.

Korteri üürileandmisel peavad eraisikud üüritulult tasuma kuni 10% maksudeks.

Korteriomanikul tuleb maksta 100-150 eurot aastas, millele lisanduvad kommunaalmaksud.

 

Leia endale korter siit: http://www.arcoreal.bg/en/

 

Linnade tutvustus

Üles

Burgas

Burgas on üks Bulgaaria suurimaid linnu, kus elab üle 230000 inimese. Linn asub Musta Mere ääres, 400km kaugusel pealinn Sofiast. Must Meri mõjutab ka kliimat. Keskmine suvine temperatuur on 26,4 C, keskmine vee temperatuur on 24,4 C.  Suviti muutub Burgas festivalide keskuseks, mis koondab kokku inimesi üle kogu maailma. 

Varna

Varna on Bulgaaria ilusaim sadamalinn, kus asub ka riigi mereväe peakorter. Seda linna kaunistab suur hulk arhitektuurilisi pärle. Varna linn on asutatud 570 aastat eKr. Linna ümbritsevad mereäärsed aiad, järved, puuviljaaiad, veinistandused ja metsatukad. Linnas on arvukalt hästi säilinud kirikuid. Lisaks on see ainus rahvusvaheliste kruiisilaevade maabumise koht Bulgaarias.

Sunny Beach

Sunny beach on Musta mere äärse rannikuala suurim kuurort. Siinne liivarand on 6 km pikkune. Siin pannakse rõhku sportlikule ajaveetmisele. Veespordi sõpru ootavad purjekad, purjelauad, skuutrid, kaatrid. Hinnas on ka tenniseväljakud, ratsutamisväljak jne. Suurt tähelepanu pööratakse laste ajaveetmisvõimalustele. 

Sozpol

Sozopol on iidne kuurortlinn Burgasest 35 km lõuna pool. Linn jaguneb poolsaarel paiknevaks vanaks osaks ja uuslinnaks. Vanalinn võib uhkeldada hulga ajaloomälestiste, käänuliste sillutatud tänavate, iidsete kirikute, traditsiooniliste elamute, kauni pargi ja kalasadamaga. Siit leiate laia valiku restorane, kohvikuid ja baare, mis paiknevad panoraamse vaatega kaljusel rannikul. Sozopolis on mitu liivaranda, mida raamistavad kaljused neemed. Tänu sellisele õhkkonnale meelitab linn ligi kirjanikke, kunstnikke, näitlejaid, luuletajaid ja muid loovisikuid.

Nesseber

Nessebar on UNESCO maailmapärandi nimistusse kuuluv muuseumlinn, mis asub Sunny Beachi kuurordist vaid mõne kilomeetri kaugusel. Nessebar ise lummab oma külalisi omapärase arhitektuuri ja romantilise õhustikuga. Linna majad on väga madalad, sest Türgi võõrvõimu ajal pidid bulgaarlased maja kõrguseks võtma vaid hobuse seljas istuva ratsaniku pikkuse. Kohaliku toidu ja kultuuriga tutvumiseks korraldatakse Bulgaaria rahvusõhtuid, kus tutvustatakse külalistele folkloori, toidukultuuri ning käsitööd.

Golden Sands

Golden Sands on Bulgaaria tuntuim ja populaarseim puhkusepaik. Siinne peene kuldse liivaga mererand on 3,5km pikk. Merevesi on selge ja puhas. Linn on tunnistatud riigi puhtamaiks kuurordiks ning on pälvinud ökoloogilise puhtuse säilitamise eest rahvusvahelise sinise lipu märgi. Siinsed rohelised pargid ja mererannad muudavad Kuldsed Liivad mõnusaks puhkusepaigaks. Tegemist on elava kuurortiga, mis muudab ta eriti atraktiivseks noorte seas. Kuurordi keskmine suvine õhutemperatuur ulatub 27 kraadini, veetemperatuur püsib 24-25 kraadi juures. 

Kuu pakkumine

Üles

Golden Hermes on eksklusiivne korterite kompleks Sunny Beachil. Kompleks on ideaalne nii puhkuse veetmiseks kui ka aastaringseks elamiseks mere ääres.

Golden Hermes pakub oma elanikele järgmisi hüvesid: 

  • soojendusega bassein
  • roheline aed
  • antiikne aiamaja
  • purskkaev
  • liftid majas
  • öine valgustus

    Hinnad alates 21 990 eurost

 

 

Asukoht

Üles
Osta suvekodu päikselisse Bulgaariasse!

Kontaktid

Üles
EST ENG RUS
Menüü