Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Tutvuge meie andmekaitsetingimustega.

Andmekaitsetingimused
Tammemõisa Vaata kõiki projekte Järveotsa elamukrundid Viljandis

Holstre kinnistud - Järveäärsed krundid looduskaunis kohas

Müügiinfo: Aime Opermann
Tutvu lähemalt
Helista: +372 527 5985

Holstre kinnistud - Järveäärsed krundid looduskaunis kohas

Tutvustus

Üles

Looduskaunis kohas Viljandimaal on müügil elamukrundid, mis piirnevad Holstre järvega. Krundid on vahemikus 3951 – 7711 m². Seal on olemas tsentraalse vee, kanalisatsiooni, elektri ja sidega liitumine. Detailplaneeringu järgi on lubatud ehitada 2 hoonet, täisehituse võimalus on 15%.

Ümbruskond

Üles

Holstre on küla Viljandi maakonnas Viljandi vallas. Külas asuvad Holstre mäed, Holstre järved ja Massumõisa sadememõõtejaam. Külast saab alguse Verilaske oja. Kuni 2013. aastani kuulus küla Paistu valda. Üle järve asub ilus ja renoveeritud Holstre Kool. Kooli ruumides tegutseb ka lasteaed Mõmmik, mis avati 2. septembril 2006.  Lähedal asub vaatetorniga Holstre-Polli puhke- ja spordikeskus ja konverentsikeskus, kus on talvel erineva pikkuse ja raskusega suusarajad ning suvel discgolfi, palli ja tenniseväljakud ning matkarajad. Holstre järve elamutepoolsel kaldal püüab pilku kaunis puhkeala koos väikese rannakesega ning ujumissild.  Talvel on järvel avatud jäärada ning võimalus uisutada.

Holstre krundid asuvad Viljandist 13 km kaugusel. 

 

Helista ja lähme koos vaatama!

 

Asukoht

Üles
Linn Viljandi
Linnaosa Holstre
Tänav Holstre tee
Järveäärsed krundid looduskaunis kohas
EST ENG RUS
Menüü